Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва формованого коксу 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією робітника коксохімічного виробництва 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва формованого коксу; будову, принцип роботи устаткування, що обслуговується; схему комунікацій трубопроводів; слюсарну справу; правила коригування теплового режиму печей.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь в технологічному процесі виробництва формованого коксу. Обслуговує системи нагрівання шихти, автодозаторів, механізмів вузла скидання відходів та завантажуючих пристроїв печей прогартовування. Контролює та коригує тепловий режим машин. Регулює системи пневмообвалення, режим гасіння відходів та формовок за заданою температурою відходів. Забезпечує безперебійну роботу устаткування, що обслуговується. Змащує вузли механізмів. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.