Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Вальцювальник сировини та напівфабрикатів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією вальцювальника сировини та напівфабрикатів 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: властивості маси, яка вальцюється; вимоги до якості розкачування маси; будову і правила експлуатації вальцювальних машин; правила регулювання товщини тіста, напівфабрикатів; органолептичні способи і методи визначення якості тіста і напівфабрикатів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес вальцювання (розкачування) маси, тіста, крім затяжних сортів або напівфабрикатів на тістовальцювальних машинах різних конструкцій. Подає масу, яку вальцюють, на валки машини вручну або за допомогою засобів транспортування. Визначає органолептично готовність і якість вальцювання. Транспортує провальцьовану масу або тісто на наступну обробку. Регулює подачу маси, величину зазору між валками.