Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник виробництва індолу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу виробництва індолу; принцип роботи устаткування, що обслуговується; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес виробництва індолу з індольної фракції під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Приймає сировину та контролює її якість. Завантажує куби. Завантажує гідролізер та реактор їдким калієм і розвантажує їх. Визначає якість та видає безіндольне масло. Готує кристалізатори під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.