Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Пробиральник основи металосіток 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією пробиральника основи металосіток 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та конструкцію пробиральних установок різних типів; сорти та властивості дроту різних металів та сплавів, що використовуються для виготовлення сіток.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Пробирає навиту основу в ремізи та берди для ткання металевих сіток різних номерів з дроту різних металів і сплавів діаметром до 0,1 мм та синтетичних сіток різних номерів з синтетичного моноволокна діаметром понад 1,0 мм.