Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Виробник стрічок та металосіток 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або одержання професії безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією виробника стрічок та металосіток 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову та правила підналагодження плетільних верстатів і напівавтоматів, що обслуговуються; технічні умови до плетіння сітки; призначення та умови використання універсальних і спеціальних пристроїв і контрольно-вимірювального інструменту; розмір відстані залежно від заданої висоти каркаса; назву, основні механічні властивості і маркування дроту, що використовується для плетіння; способи підрахунку кількості витків залежно від розміру рамки каркаса.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Плете металеві сітки з розміром комірок понад 8 до 40 мм на плетільних верстатах та напівавтоматах. Плете ручним способом мати, сидіння, подушки, валики та інші комплекти м'яких меблів. Виготовляє сітки безперервного плетіння ручним способом для кабельних та автомобільних каркасів, а також прямокутних сіток із спуском на конус та перегином витків під кутом 90 градусів. Виготовляє спіралі та панцирні сітки з дроту різних діаметрів і сплющену стрічку на спіральних і плетільних верстатах. Заправляє дріт у верстат та надіває мотки дроту на фігурки, замінює та установлює шпулі та робочий інструмент. Усуває дрібні несправності в роботі верстатів. Підналагоджує верстати.