Категорія - Робітники |  Галузь - (Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності)
Інструкція для посади "Машиніст скрепера 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 1. Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності", що затверджен наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2004 р. N 336.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову скреперних перевантажувачів, що обслуговуються; правила сигналізації; правила виконання поточного ремонту скреперного перевантажувача; призначення та умови застосування контрольно-вимірювальних, спеціальних універсальних інструментів та пристроїв.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Керує і обслуговує скреперний перевантажувач із об'ємом скрепера до 2,25 м3 під час виконання вантажно-розвантажувальних робіт. Виконує поточний ремонт усіх механізмів скреперного перевантажувача.