Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Слюсар-електрик з ремонту електроустаткування автомобілів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря-електрика з ремонту електроустаткування автомобілів 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, призначення і принципи застосування спеціальних пристроїв; складних контрольно-вимірювальних інструментів та приладів; технічні умови на випробування приладів (агрегатів) на контрольних приладах і стендах; складні електромонтажні схеми з'єднань деталей і складових одиниць.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Діагностує та ремонтує складні схеми приладів та складових одиниць (генератор, стартер) електроустаткування автомобілів. Замінює дрібні деталі агрегатів та приладів. Виконує ремонт, збирання, регулювання, заміну та випробування агрегатів та приладів електроустаткування автомобілів.

Приклади робіт
Генератор, стартер - перевірка роботи на стенді. Система запалення - перевірка.