Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Слюсар з паливної апаратури 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з паливної апаратури 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: схему роботи складових одиниць та приладів системи живлення паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів; будову, принципи роботи, способи та прийоми демонтажу агрегатів та складових одиниць газобалонної паливної апаратури, принципи діагностики та регулювання демонтажу і монтажу приладів, змонтованих на складових одиницях паливної апаратури, способи регулювання паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів на економічну роботу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Діагностує, дефектує та регулює деталі складових одиниць паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів. Перевіряє і регулює газову апаратуру системи живлення безпосередньо на автомобілях.

Приклади робіт
Клапани-фільтри електромагнітні запірні - перевірка стану і кріплення. Насос паливний високого тиску - розбирання, регулювання. Фільтр редуктора - демонтаж, очистка, монтаж.