Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Слюсар з паливної апаратури 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією слюсаря з паливної апаратури 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів; схему, конструкцію і призначення складових одиниць і деталей карбюраторів і паливних насосів основних моделей; матеріали, що застосовуються при ремонті карбюраторів, паливних насосів і складових одиниць паливної апаратури дизелів; будову та принципи роботи системи паливної газобалонної апаратури; технологію, технічні умови на ремонт і регулювання основних складових одиниць паливної апаратури.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає, ремонтує, складає і регулює карбюратори, паливні насоси (високого, низького тиску), повітряні насоси, паливопроводи, паливні фільтри (грубої, тонкої очистки), форсунки.

Приклади робіт
Жиклер карбюратора - промивка та продувка стисненим повітрям. Карбюратор - розбирання. Краник паливний, штуцер карбюратора, діафрагма паливного насоса - заміна.