Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Слюсар з паливної апаратури 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову двигунів внутрішнього згоряння; будову та принципи роботи, можливі несправності системи живлення і паливної апаратури автомобіля та методи їхнього усунення; правила демонтажу, монтажу та заміни окремих деталей та складових одиниць паливної апаратури на бензинових, дизельних та газобалонних автомобілях.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює демонтаж і монтаж агрегатів і складових одиниць паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів. Розбирає, миє, чистить агрегати і складові одиниці паливної апаратури бензинових, дизельних та газобалонних автомобілів.

Приклади робіт
Балони газові - перевірка кріплення. Карбюратор, паливний насос - розбирання, мийка, чистка. Паливопроводи - очищення від бруду, мийка, продувка, зовнішня перевірка. Редуктори низького та високого тиску - перевірка стану і кріплення.