Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Оббивальник автотранспортних засобів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка безпосередньо на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією оббивальника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: типи та конструкцію крісел для сидіння (салонних та кабінних), що встановлюються на автомобілях; асортимент, властивості, якість та призначення різних оббивних матеріалів; будову універсальних та спеціальних пристроїв, оббивних інструментів; будову і способи налагодження швейних машин; способи усунення дефектів на оббивних матеріалах.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складні роботи з оббивання твердих та напівм'яких сидінь, спинок крісел автомобілів простої та середньої складності. Ремонтує і реставрує елементи оббивок кабін та салонів автомобілів, які покриті малоцінними матеріалами. Виготовляє драпіровки, завіси, штори на швейних машинках. Виготовляє і оббиває стелі. Виготовляє за кресленнями та ескізами складні викрійки, шаблони та трафарети. Налагоджує швейні машини всіх систем.

Приклади робіт
Двері автомобільні - оббивка. Стеля кабіни, салону автомобільних транспортних засобів - виготовлення та оббивка. Тенти брезентові - ремонт. Чохли дерматинові на сидіння, спинки та підголівники крісел автомобільних транспортних засобів - виготовлення.