Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Оббивальник автотранспортних засобів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: прийоми розбирання та знімання оббивного матеріалу з сидінь та спинок крісел, дверей, стелі автомобілів; основні види швів, окантовок; призначення та умови застосування простих пристроїв та оббивочних інструментів; найменування матеріалів для оббивочних робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Розбирає, очищує оббивні матеріали сидінь, стінок, дверей, стелі автомобілів. Готує нелицьові оббивні матеріали (волос, вату, ватин, поролон) для роботи. Готує клей. Оббиває тверді та напівм'які деталі сидінь і спинок під керівництвом оббивальника більш високої кваліфікації.

Приклади робіт
Сидіння, спинки - очищення, розбирання зношених на запасні частини.