Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Мийник-прибиральник рухомого складу 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення механізмів, пристосувань, інвентарю, що застосовуються; способи і прийоми зовнішнього і внутрішнього миття, прибирання і очищення автомобілів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує ручне та механізоване миття і прибирання, зовнішнє і внутрішнє очищення легкових, вантажних і спеціальних автомобілів, автобусів, мікроавтобусів, причепів, напівпричепів та спеціалізованих автомобілів відповідно до санітарно-гігієнічних вимог їх обробки. Очищає від забруднення водоканалізаційні відводи на площадках для миття автомобілів. Утримує у чистоті і справному стані механізми, пристосування, інвентар, а також приміщення та площадки для миття автомобілів.