Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Мідник автотранспортних засобів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією мідника 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: конструкцію та принципи роботи обладнання, пристосувань, контрольно-вимірювальної апаратури та інструментів, що застосовуються при мідницьких роботах; будову особливо складної нагрівальної апаратури; способи і прийоми виготовлення, складання і монтажу особливо складних деталей; механічні властивості матеріалів, що застосовуються; технічні умови на складання, випробування та експлуатацію складових одиниць та механізмів під високим тиском.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує особливо складні мідницькі роботи із застосуванням різного обладнання, пристроїв, пневматичного інструменту. Виконує згинання труб діаметром більше 100 мм. Виготовляє особливо складні деталі складових одиниць та виробів. Виконує паяння швів, які працюють під тиском більше 2,5 Мпа (25 кгс./кв.см.) тугоплавкими припоями.

Приклади робіт
Поверхні робочі на кінцях трубопроводів гідравлічного та пневматичного приводу гальмових механізмів - виготовлення.