Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Мідник автотранспортних засобів 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією мідника 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення різноманітного обладнання, пристосувань, контрольно-вимірювальної апаратури та інструменту, які застосовуються при мідницьких роботах; правила експлуатації нагрівальної апаратури; технологічну послідовність складних мідницьких робіт; способи і прийоми виготовлення, складання і монтажу деталей радіаторів паливних баків, паливо- та маслопроводів; рецептуру та способи виготовлення складних припоїв; правила проведення різних випробувань, технічні умови на складання, випробування та експлуатацію складових одиниць з кольорових металів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує складні мідницькі роботи із застосуванням різного обладнання, пристроїв, пневматичного інструменту. Виконує згинання труб діаметром до 100 мм. Виготовляє складні деталі і вироби із листів та труб кольорових металів з великою кількістю сполучених відводів різних перетинів і профілів. Виконує гідравлічні і пневматичні випробування посудин та арматури. Готує складні припої. Виконує паяння відповідальних швів, які працюють під тиском до 2,5 МПа (25 кгс./кв.см.) тугоплавкими і легкоплавкими припоями.

Приклади робіт
Баки паливо- та маслопроводів - паяння, ремонт. Кожухи складні за конфігурацією - ремонт. Трубки - впайка в радіатор.