Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Мідник автотранспортних засобів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією мідника 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: призначення обладнання, пристосувань, пневматичних приладів та інструменту, що використовує в роботі; прийоми виконання мідницьких робіт середньої складності; правила нагрівання виготовлених виробів газовими горілками та електричними приладами; способи розкрою та побудови розгорток середньої складності, рецептуру та способи приготування нескладних припоїв; способи випробування посудин, які працюють під тиском.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє та складає вироби середньої складності з кольорових металів. Виконує згинання труб діаметром до 50 мм. Виконує паяння припоями різноманітних з'єднувальних деталей товщиною більше 1 мм. Виконує запаювання кінців мідних труб, призначених для роботи під тиском. Складає нескладні припої. Здійснює гідравлічне та пневматичне випробування посудин та арматури.

Приклади робіт
Бачки радіаторів охолодження - пайка. Заплати - накладання на пошкоджені місця. Патрубки - заміна.