Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Мідник автотранспортних засобів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: призначення пристосувань, робочих та контрольно-вимірювальних інструментів, обладнання, що застосовуються в мідницькій справі; способи виконання простих мідницьких робіт; основні механічні властивості оброблюваних металів; послідовність технологічних операцій; способи розмітки простих виробів; умови виконання відпалення, згинання та паяння; правила підготовки швів до паяння; склад припоїв; основні властивості кислот та лугів, що застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виготовляє прості вироби із листового металу та труб. Виконує нарізання та рубку кольорових металів за розміткою. Виконує відпалення листового металу, паяння виробів м'якими припоями. Здійснює очищувальні та дефектувальні роботи по паливних баках, радіаторах, паливо- та маслопроводах.

Приклади робіт
Паливні баки, радіатори, паливо-, маслопроводи - очищення, дефектування. Тріщини - паяння.