Категорія - Робітники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Мастильник автотранспортних засобів 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: розташування устаткування і обладнання на дільниці та місця змащування автотранспортних засобів; правила, терміни, періодичність змащування та чистки машин та обладнання і призначення найбільш розповсюджених простих інструментів та пристроїв при змащуванні, чистках та промивках; правила і норми охорони праці, безпечного ведення робіт, виробничої санітарії та протипожежної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Змащує деталі механізмів, двигунів, приводів агрегатів та іншого обладнання. Міняє та заливає мастильні матеріали в редуктори, коробки передач та в рульові механізми. Заповнює мастила у маслянки. Збирає мастила, які відпрацювали, для очистки.