Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Контролер перонний на автостанції", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: нормативно-правові акти, положення, інструкції, інші керівні матеріали і документи, що стосуються питань роботи пасажирського транспорту; правила перевезення пасажирів і багажу; порядок перевірки в пасажирів проїзних і провізних документів і їх пропуску на посадку; розклад руху пасажирського транспорту; схему автостанції; форми проїзних і провізних документів; основи законодавства про працю.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Перевіряє в пасажирів наявність документів на проїзд і провезення багажу під час посадки в автобус. Підтримує порядок у пункті контролю і вчасно пропускає пасажирів на посадку в пасажирський транспорт. Вживає заходів з усунення недоліків в обслуговуванні пасажирів незалежно від того, з чиєї вини вони допущені.