Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Касир багажний автотранспортний", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Старший касир багажний: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Стаж роботи за професією касира - не менше 1 року. Касир багажний: повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила виконання касових і банківських операцій у межах ведення обліку і звітності; правила перевезень багажу; порядок організації роботи багажного відділення та реєстрації документів; форми провізних документів; розміри плати за послуги перевезення і збереження багажу, порядок розрахунків із замовниками; основні маршрути проходження транспорту; правила збереження бланків суворої звітності і порядок їхнього обліку; правила ведення касової книги і складання касової звітності; положення про матеріальну відповідальність робітників та службовців; правила експлуатації обчислювальної техніки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює розрахунки із замовниками за визначеною сумою оплати за надання послуг перевезення і збереження багажу. Оформлює необхідну документацію на перевезення багажу. Визначає розмір перерахувань за безготівковим розрахунком. Виконує розрахунки і здійснює заходи з повернення коштів замовнику за невиконані перевезення багажу. Здійснює операції з приймання, обліку, видачі і збереження коштів і цінних паперів. Веде книги обліку здійснення операцій відправлення, прибуття і видачі багажу. Складає касовий звіт. Здає кошти і чеки за оплату перевезень багажу старшому касиру чи інкасатору. Забезпечує збереження коштів, квитанцій і чеків.