Категорія - Керівники |  Галузь - Автомобільний транспорт
Інструкція для посади "Завідувач контейнерного майданчика", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 69. Автомобільний транспорт", що затверджен наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 14.02.2006 р. N 136. Зі змінами, затвержденими наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 04.09.2008 р. N 1097.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр). Стаж роботи за фахом: для спеціаліста - не менше 2 років, бакалавра - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: нормативні та методичні матеріали з питань організації роботи контейнерного майданчика; правила зберігання і перевезення вантажів (в тому числі небезпечних) у контейнерах; технічні умови навантаження, кріплення контейнерів на відкритому рухомому складі; положення та інструкції з ведення звітності щодо роботи контейнерного майданчика; умови договорів на зберігання вантажів, оренду складських приміщень та устаткування; порядок розрахунків за надані послуги та виконані роботи; основи економіки, організації виробництва, праці та управління; основи трудового законодавства; правила та норми охорони праці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує роботу контейнерного майданчика. Забезпечує приймання, зберігання, сортування, відвантаження та облік контейнерів, а також якісне оформлення перевізних документів. Забезпечує ефективне використання виробничих площ майданчика, обладнання і пристосувань, вантажно-розвантажувальних механізмів. Контролює дотримання технічних умов навантаження контейнерів на відкритий рухомий склад, технологію вантажно-розвантажувальних робіт, час простою автомобілів під вантажними операціями. Забезпечує своєчасне відвантаження контейнерів для ремонту і отримання їх з ремонту. Забезпечує правильну технічну експлуатацію обладнання контейнерного майданчика. Бере участь в експертній перевірці вантажів. Організовує матеріально-технічне постачання контейнерного майданчика, роботу прийомоздавальників вантажів і механізаторів, що обслуговують контейнерний майданчик. Аналізує роботу контейнерного майданчика, вживає заходів щодо усунення виявлених недоліків. Організовує роботу з підвищення рівня професійних знань працівників контейнерного майданчика. Розробляє і впроваджує заходи щодо поліпшення роботи контейнерного майданчика. Забезпечує своєчасне оформлення встановлених форм звітності. Керує працівниками контейнерного майданчика.