Категорія - Технічні службовці |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Таксувальник перевізних документів", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок таксування документів; правила перевезення пасажирів, багажу і вантажів; форми провізних та проїзних документів; схему відповідної транспортної мережі, основні маршрути транспорту; правила ведення оперативного обліку і складання звітності; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує таксування вантажних документів (накладних та шляхових відомостей) і підрахунок сум провізної сплати та збори за послуги по кожному документу на вантажі і багаж, що відправляються. Звіряє корінці провізних та проїзних документів зі змінними звітами товарних, багажних і білетних касирів та підбирає корінці за їх формами і пунктами призначення. Веде оперативний облік виручки і складає звіти згідно з установленою формою.