Категорія - Фахівці |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Організатор подорожей", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок проведення екскурсій та обслуговування екскурсантів; порядок укладання договорів на проведення екскурсій та поїздок; тарифи на перевезення пасажирів та інші послуги організацій, що обслуговують екскурсантів; програми екскурсій, форми та правила складання документів на їх проведення; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; основи трудового законодавства.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Рекламує колективні екскурсії та поїздки, укладає договори з організаціями на їх проведення. Виписує рахунки та стежить за перерахуванням сум відповідно до договорів. Оформлює путівки та проїзні документи та доставляє їх замовникам. Запрошує бажаючих громадян прийняти участь в екскурсії, продає їм квитки, збирає групи та направляє їх на екскурсії. Забезпечує своєчасне проведення екскурсій та поїздок за передбаченими програмами. В установлені терміни здає гроші та звіти про виручку. Веде облік заявок і договорів на проведення екскурсій і поїздок та складає звітність з проведених заходів.