Категорія - Керівники |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Начальник пункту", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за фахом - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази з організації роботи пасажирського флоту; правила перевезення пасажирів, ручної поклажі, багажу й вантажів, обслуговування пасажирів на суднах та в портах; розклад руху суден; принципи господарського розрахунку; види й форми обліку і звітності та правила їх оформлення; основи економіки, організації перевезень і управління на транспорті; передовий досвід у галузі організації роботи флоту; основи трудового законодавства; правила охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організовує роботу зупинкового пункту з приймання і відправлення суден відповідно до графіка (розкладу) руху і встановленої технології. Забезпечує безпеку посадки і висадки пасажирів, не допускає перевищення норм пасажиромісткості. Контролює наявність квитків під час посадки і висадки пасажирів. Організовує охорону суден, що не рухаються своїм ходом, а також суден, що знаходяться біля причалів на нічному відстої. Забезпечує збереження і справне утримування обладнання причалів (інвентарю, рятувальних засобів, містків тощо). Проводить інструктаж і контролює додержання підлеглими йому працівниками правил охорони праці і протипожежного захисту, а також дотримання ними трудової і виробничої дисципліни. Забезпечує зупинковий пункт необхідною наочною інформацією для пасажирів (розклад руху суден, тарифи, реклама). Складає, згідно з установленими формами, звіти про виробничу й господарську діяльність зупинкового пункту.