Категорія - Керівники |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Річковий транспорт'
Інструкція для посади "Завідувач пункту", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 67. Водний транспорт. Розділ "Річковий транспорт". Станом на 10.05.2005 рік", що затверджен наказом Акціонерної судноплавної компанії "Укррічфлот" 15.07.1998 р. N 99. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр або молодший спеціаліст). Стаж роботи за професією бухгалтера - не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: положення, інструкції, керівні матеріали та інші нормативні документи зведення банківських операцій; правила ведення бухгалтерського обліку та установлений документооборот; системи оплати праці плаваючого складу; положення про господарсько-технічне обслуговування флоту підприємствами річкового флоту; основи трудового законодавства, наукової організації праці; правила й норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво роботою виплатного пункту. Відкриває (закриває) поточний рахунок виплатного пункту у відділенні банку. Організовує виплату заробітної плати плаваючому складу. Стежить за наданням капітанами відгулів членам екіпажів суден. Виконує розрахунки та здійснює операції з кредитування та сплати господарських послуг і технічного обслуговування транзитного флоту. Веде облік і подає звітність за видами діяльності валютного пункту.