Категорія - Робітники |  Галузь - Водний транспорт. Розділ 'Морський транспорт'
Інструкція для посади "Береговий робітник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. ВИПУСК 67. Водний транспорт. Розділ "Морський транспорт"(Із змінами і доповненнями, внесеними наказами Міністерства транспорту та зв'язку України N 189 від 10.05.2005 р., N 671 від 06.08.2007 р.). Видання друге, доповнене, перепрацьоване станом на 06.08.2007 рік", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 10.12.2001 р. N 863. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила та порядок виконання робіт зі швартування суден; правила подання та прийняття звукових та зорових сигналів; будову та правила користування вантажопідйомними та такелажними засобами; способи навантажування, розвантажування, розміщування та вкладання вантажів; способи виконання теслярських, слюсарних та малярних робіт; правила застосування робочого та вимірювального інструменту; основні правила проведення земляних робіт; способи готування бетонної суміші; правила керування човном і проведення робіт на воді.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює підготовку та консервацію, бере участь у постановці та зніманні засобів навігаційного обладнання. Виконує швартовні роботи. Установлює прилади на плавзасоби, вимірює глибини, доставляє джерела живлення на берегові знаки. Виконує завантаження на плавзасоби та вивантаження різноманітних вантажів. Риє ями та канави під берегові засоби навігаційного обладнання. Виконує перенесення, розбивання та маркування лотліня та промірного тросу. Здійснює ремонт робочого інструменту. Установлює та працює з нівелірною лінійкою. Готує бетонну суміш за складом, який задано. Виконує теслярські, малярні, слюсарні й такелажні роботи. Виконує обов'язки весляра та керує човном під час перевезення людей.